Ballkoni Dajtit - Balkony of Dajt

Home Restoranti

Restoranti

Restoranti dhe Bari kane nje hapsire te madhe. Restoranti perbehet nga 2 kate, teresisht prej druri dhe eshte i pershtatshem per cfaredolloj eventi qe mund te organizohet. Restoranti dhe bari jane pjese e nje ambienti te mrekullueshem prej druri, elegant, modern, komod, i kendshem dhe natyrisht teper i ngrohte e terheqes per klientet.

Specialiteti i restorantit. Kuzhina jone eshte bazuar ne ate tradicionale shqiptare ku spikasin mishi i gjahut dhe specialitete ditore të ndryshme dhe kuzhine mesdhetare. Varjantet e perzgjedhura jane te larmishme dhe te gatuara ne çast. Nga keto bie ne sy edhe gatimi i derrit te eger, lepurit te eger, fazan, si dhe nuk mungojne edhe prodhimet e detit qe shtojne edhe nje shije tjeter ne tryezen tuaj. Restoranti ofron gatime te shkelqyera, te shijshme te gatuara me mjeshteri nga kuzhunieret tane profesioniste.

Menuja e barit eshte e pasuruar me pijet tradiconale shqiptare si dhe te huaja ku spikasin kokteilet nga me te ndryshmet. Gjithashtu Restoranti dhe Bari ofrojne nje perzgjedhje shume te mire te vererave dhe embelsirave.  
Ballkoni i Dajtit nuk ka menduar vetem per te rriturit, por edhe per femijet ku ka rezervuar nje pjese te hapsirave te tij per lodra. Aty femijet mund te kalojne ore te kendshme, duke luajtur me njeri tjetrin dhe natyrisht duke I dhene mundesine dhe prinderve te tyre te kalojne sa me kendshem prane ambienteve tona te restorantit dhe barit.

Ambiente per BARBEQUE. Ballkoni i Dajtit ju fton të kaloni ore të mrekullueshme në ambjentin tuaj të preferuar, në gjirin e natyrës ku një drekë e këndshme me familjen ose shoqerine shijon më së miri.

 

Njoftim

Njoftim

E vecanta e Ballkonit:

Nga Ballkoni i Dajtit ju do te keni nderthurjen e dy pejsazheve shume te bukura: Malit te Dajtit si dhe te qytetit te Tiranes. PAMJA MADHESHTORE qe te ofron Ballkoni I Dajtit eshte nje bonus absolut per kedo qe vjen ne restorantin tone ne cdo stine.

Na ndiqni ne:

 

 

Kontakt

Ballkoni Dajtit
Stacioni i siperm i teleferikut
Parku "DAJT"

Per informacione dhe rezervime ju lutem kontaktoni:
Rezervimet e Restorantit Ballkoni I Dajtit:
Tel:  +355 67 40 11 021
E-mail: rezervime@ballkonidajtit.com